
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 200 Pano Leder Clima Memory Xenon Full
Algemeen
| Prijs | € 15.990 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 136.358 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HH-801-H |
| Datum deel 1 | 06-11-2015 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R19
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 178 x 143 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- DVD-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Clima Control
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensoren V+A
- Speciale kleur
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
Deze Mercedes CLA200 AMG-Line 1.6 156PK automaat met 136DKM verkeert in nette staat, Volledig onderhouden, Originele km-stand, Afkomstig van de 3de eigenaar! Recent voorzien van een onderhoudsbeurt bij de Mercedes specialist. Voorzien van alle luxe opties! Alle keuringen toegestaan! Mogelijkheid tot uitbreiding met 12 maanden Autotrust garantie! Alle keuringen toegestaan!
Scherpe internet meeneemprijs: €15.990,00
Prijs op basis van inruil/garantie: €16.990,00
Financiering en inruil mogelijk.
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
U bent van harte welkom in onze showroom voor een bezichtiging.
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































