
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 200 PANO / NAVI / CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 11.500 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 166.015 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RS-438-P |
| Datum deel 1 | 07-04-2014 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2013 - apr. 2016
Modelcode: C117
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 178 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 26-08-2026
Garantielabel: Autotrust garantie (3 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Venza Automotive B.V. De Steiger 21a 1351AB ALMERE, NL 0648333553 http://www.venza.nl info@venza.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rokersvrije auto
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch achterklep
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Welkom bij Venza Usa Cars, adres voor de nieuwste luxe auto's uit de VS.
Venza staat bekend om zijn uitsluitend met zorg geselecteerde automobielen die voorzien zijn van volledige historie en ook 100% NAP!! Wij heten u van harte welkom in onze showroom aan de Steiger 23 te Almere Haven. Onder genot van een kopje koffie en deskundig advies kunt u bepalen of wij uw droomauto hebben staan. Of wellicht voor u kunnen zoeken. Financiering en inruil alle merken behoren ook tot de mogelijkheden. Garantiemogelijkheden zijn enorm, U kunt garantie verlengen en externe garantiepakketten erbij kopen waarbij garantie-reparaties bij uw eigen garage uitgevoerd kunnen worden zodat U voor garantie-zaken niet helemaal naar Almere hoeft te rijden.
Prijswijzigingen en spelfouten voorbehouden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internet website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop altijd de zaken (bijvoorbeeld opties) die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































