
Mercedes-Benz GLC-klasse - 350e 4MATIC
Algemeen
| Prijs | € 30.940 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 91.547 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJP-26-H |
| Datum deel 1 | 19-11-2018 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 235 kW (320 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1925 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 40 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes GLC-klasse 350e 4MATIC
- Kenteken: KJP-26-H
- Merk: Mercedes
- Model: GLC-klasse
- APK tot: 31-03-2027
- Tellerstand: 91547 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 6 kWh
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Motorinhoud: 1991 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 274920
- Vermogen: 235 kW / 320pk
- Ledig gewicht: 1925 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 2.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 360 - 394 per kwartaal
- Aantal maanden fabrieksgarantie: 10
- Emissieklasse: Euro 6
- Velgmaat: 19 inch
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
De Mercedes-Benz GLC 350e AMG-Line is de SUV voor wie geen compromis wil sluiten. Een verfijnd plug-in hybride systeem, een imposant AMG-Line exterieur en een interieur vol technologie — dit is premium rijden op zijn best.
Hoogtepunten op een rij
-
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























