Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio - 280 SL - AutoWereld.nl
 

Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio - 280 SL

1984, Benzine, Automaat, Cabriolet, Grijs
€ 28.950
152.567 km

Algemeen

Prijs € 28.950
Bouwjaar 1984
Kilometerstand 152.567 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken LN-LD-18
Datum deel 1 30-03-1984 (import)
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 136 kW (185 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 2746 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Grijs
Oorspronkelijke kleur Grijs
Gewicht 1509 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar juli 1981
Meer modelinformatie

Aanbieder

The Collectables
't Veld 21

6666MK Heteren

026 3560960

www.thecollectables.nl/

Opties & accessoires

Comfort
  • Airconditioning
  • Lederenbekleding
  • Stuurbekrachtiging

Extra informatie

Modelreeks: jul. 1981 - apr. 1986
Modelcode: R107
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 246 cm
Emissieklasse: Euro 0
Motorrijtuigenbelasting: geen

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Hardtop

Interieur
- Lederen stuurwiel

= Bijzonderheden =

ONLINE VEILING - Deze Mercedes 280 SL wordt geveild via The Collectables. Bieden kan via de site van The Collectables. De genoemde prijs is een indicatie van de verwachte opbrengst

Tegenwoordig is dit type erg gewild in oldtimer rally's door zijn betrouwbaarheid. Vorig jaar reden er maar liefst 6 mee in de Tulpenrallye. De meeste SL’s werden, zoals reeds aangegeven, geleverd in de USA, voorzien van niet al te fraaie grote bumpers en afwijkende (dubbele) koplampen. De afgelopen decennia zijn er onvoorstelbaar veel USA geleverde auto’s retour gekomen naar Europa en werden omgebouwd naar EU specs. Inmiddels zijn de Europese bumpers en koplampen wel op…..De hier aangeboden 280 SL is een origineel Duits geleverde auto, geleverd met de 6 cilinder met dubbele bovenliggende nokkenassen en 2,8 liter inhoud. Het is de motor die perfect bij deze auto past, zeker in combinatie met de soepel schakelende automaat. Qua prestaties deed de 280 nauwelijks onder voor de 8-cilinder versies en dat met een veel gunstiger brandstofverbruik. De auto is af fabriek voorzien van een hardtop en de softtop is nog in zeer goede staat. Bijzonder is dat de auto compleet wordt geleverd met de originele Stamkaart en het onderhoudsboekje. Ook de originele Sticker is nog in de auto aanwezig.

De veiling sluit op 3 september om 20.30u Meer informatie op: https://thecollectables.nl/mercedes-280-sl-w107

Hoeveel kost een Mercedes-Benz SL-klasse Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met The Collectables

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken