
Mercedes-Benz Vito - 110 CDI 320 Functional Lang Trekhaak Airco Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 8.445 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 10.218 |
| Bouwjaar | Augustus 2014 |
| Kilometerstand | 141.641 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VJ-856-Z |
| Datum deel 1 | 18-08-2014 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,10 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1855 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2013 - nov. 2014
Modelcode: W639
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 18,1 s
Topsnelheid: 158 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 501 x 191 x 203 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.500 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 195 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Servicepakket Basis: • Nieuwe APK • Onderhoudsadvies • Vloeistoffen controle • Tenaamstellen • Vrijwaren van inruil bedrijfswagen • Inspectie op 100 punten Dit pakket bevat geen garantie en onderhoud Voor meer informatie, ga naar louwmanbedrijfswagens.nl
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: busvan Ramgatseweg 59X 4941VN RAAMSDONKSVEER, NL 0887129111 http://www.busvan.nl sales@louwmanbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Roetfilter
Bij busvan helpen we u graag bij het vinden van de busvan uw dromen!
Onze wagens worden minimaal afgeleverd met een nieuwe APK, die naar keuze kan worden aangevuld met onderhoud en garantie. Onze verkopers vertellen je graag meer over de uitgebreide onderhouds- en garantiemogelijkheden.
Ontdek onze bedrijfswagens dus snel en kom langs bij ons in Raamsdonksveer voor een vrijblijvende proefrit!
Voor verdere vragen kunt u ook altijd bij onze verkopers terecht.
Wij zijn telefonisch altijd op ons vaste nummer bereikbaar, ook na 18:00 uur en in het weekend!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























