
Mercedes-Benz Vito - 113 CDI 320 Lang Automaat Xenon Marge NAP
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Prijs incl. BTW | € 9.950 |
| Bouwjaar | Juni 2014 |
| Kilometerstand | 151.911 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VJ-949-P |
| Datum deel 1 | 30-06-2014 |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1901 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2013 - nov. 2014
Referentienummer: 4208
Technische informatie
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 176 km/u
Wielbasis: 320 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 208 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- achterklep met ruit
- chroom delen exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
= Bijzonderheden =
Airco
Trekhaak
Automaat
3 Zitplaatsen
1e Eigenaar !!
Xenon Led origineel
Origineel weinig kilometers NAP
Marge bus komt dus geen btw meer bij !!!
** Maandag 25 Mei ( 2e pinksterdag ) zijn wij geopend van 10:00 uur tot 17:00 uur **
LET OP:
Komt u van ver en wilt u er zeker van zijn dat de auto nog beschikbaar is bel dan even voordat u onze richting op komt. Dit om teleurstelling te voorkomen. Wilt u de auto zeker hebben dan is reserveren mogelijk tegen aanbetaling. Zonder aanbetaling reserveren wij geen auto's! Bel daarom altijd eerst voordat u onze richting op komt. Wij kunnen de auto bij ons op kantoor overschrijven met een geldig Nederlands rijbewijs.
Welkom bij KWB Automotive.
Wij ontvangen u graag in onze showroom. Hier kunt u op uw gemak ons aanbod bekijken onder het genot van een kopje koffie of thee.
Wilt u uw huidige auto of een ander voer/vaartuig inruilen? Dat is allemaal mogelijk!
Uw nieuwe Auto financieren en per maand betalen? Dat kan! Wij werken samen met diverse lease maatschappijen.
Bij ons autobedrijf vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Wij geloven in transparantie, kwaliteit en eerlijk advies zodat jij precies weet waar je aan toe bent.
Wil je extra zekerheid? Dan kun je bij ons kiezen voor een uitgebreid garantiepakket van 6, 12 of 24 maanden via Autotrust. Deze garantie is beschikbaar voor auto's tot 16 jaar oud en met maximaal 200.000 KM op de teller.
Of je nu op zoekt bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen of sportieve hatchback. Wij helpen je graag verder. Kom langs voor een proefrit of neem contact met ons op voor meer informatie.
Openingstijden:
Maandag :10:00 tot 17:00
Dinsdag :10:00 tot 17:00
Woensdag :10:00 tot 17:00
Donderdag :10:00 tot 21:00 ( Koopavond )
Vrijdag :10:00 tot 17:00
Zaterdag : 10:00 tot 16:00
Zondag : Alleen op afspraak
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























