
€ 3.999 Ex. BTW
| Prijs | € 4.500 |
| Prijs incl. BTW | € 4.500 |
| Bouwjaar | Februari 2011 |
| Kilometerstand | 377.481 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-VLS-23 |
| Datum deel 1 | 28-02-2011 |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1807 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 176 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 343 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 213 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
rijdt en schaket is perfect
apk tot september 2026

















![MINI Cooper - 1.5 136pk 5-drs Aut. [ LED Navi Airco PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886950/240x180/mini-cooper-1-5-136pk-5-drs-aut-led-navi-airco-pdc.jpg)










