
Mercedes-Benz Vito - 113 CDI Lang Dubbele Cabine / Airco / Cruise
Algemeen
| Prijs | € 9.800 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 11.858 |
| Bouwjaar | Februari 2012 |
| Kilometerstand | 350.264 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 6-VTH-96 |
| Datum deel 1 | 02-02-2012 |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1830 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 176 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Ambition Pack ("Lichtmetalen velgen 17""", Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitentemperatuurmeter, Chroom delen exterieur, Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Multimedia-voorbereiding, Radio-CD/MP3 speler, Stuurwiel multifunctioneel)
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer nette auto
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Welkom bij Arno van Putten auto’s.
Ik ga niet voor de "laagste" prijs maar ik streef naar service en kwaliteit!
Kom vrijblijvend kijken en proefrijden met de auto waarin u geïnteresseerd bent , dan kunnen we praten over de eventuele inruil en uw wensen .
Mijn auto’s worden technisch nagekeken bij aflevering, en worden afgeleverd met een onderhoudsbeurt en APK keuring.
Ik reken geen extra aflever kosten.
Auto’s van €4500,- of meer hebben automatisch 3 maanden garantie.
Om teleurstellingen te voorkomen raad ik u aan telefonisch contact met mij op te nemen om er zeker van te zijn of de auto van u interesse nog beschikbaar is.
Dan plannen we een afspraak in, en weet u zeker dat ik aanwezig ben op de zaak .
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























