
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI 136 pk Extra Lang Navi, Camera, Trekhaak NAP, Imperiaal met Trap, PDC V+A, 2-Zits
Algemeen
| Prijs | € 19.800 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 23.958 |
| Bouwjaar | Januari 2021 |
| Kilometerstand | 63.604 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VHS-88-V |
| Datum deel 1 | 07-01-2021 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1750 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1937 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2024
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Afmetingen (LxB): 537 x 193 cm
Wielbasis: 343 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 6.600 l
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 201 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Leaseprijs: € 263 p/m (financial lease, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jeroen Hondebrink
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- AHW kogelkoppeling vast (Q22)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichtassistent (LA2)
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK (HH9)
- elektrische ramen voor
- Houten vloer (V43)
- Multifunctioneel stuurwiel (CL4)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- aanhanger assistent
- Airbag bijrijder (SA6)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
Overig
- Imperiaal
- 12V aansluiting
- Achterdeuren 180 graden te openen
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Aux
- Bijrijdersstoel
- Euro 6
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Navigatiesysteem full map, Bluetooth telefoonvoorbereiding, DAB ontvanger, multimedia-voorbereiding)
- Opbergkasten laadruimte
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Actieve pakeerassistent, Audio-installatie)
- start/stop systeem
- Stof
- Trap
- USB aansluiting
= Bijzonderheden =
Deze Mercedes Benz Vito lease je eenvoudig via financial lease. Met of zonder aanbetaling. Met een looptijd die past bij jouw onderneming. Je betaalt een vast maandbedrag en profiteert van fiscale voordelen. Denk aan renteaftrek, btw-teruggave en afschrijving.
Voor deze Mercedes Benz betaal je €5.208,- aan BTW vooruit. Deze ontvang je weer terug bij je eerstvolgende BTW-aangifte. En tevens een aanbetaling / inruil van 20% van de aankoopprijs en een slottermijn van 10% en 72 maanden looptijd.
Voor meer informatie over deze bedrijfsauto kunt u contact opnemen met
Peter Knobben +31625016621 of Jeroen Hondebrink +31611958595
www.lenferink.nl
pknobben@lenferink.nl
jhondebrink@lenferink.nl
Al onze prijzen zijn exclusief BTW en BPM tenzij anders aangegeven.
De genoemde prijs is een meeneemprijs.
U kunt kiezen voor een afleverpakket:
Pakket A €695
Nieuwe APK indien auto ouder is dan 3 jaar
Kleine beurt
Poetsen
Tenaamstelling kenteken
Pakket B €895
Nieuwe APK indien auto ouder is dan 3 jaar
Grote beurt (alle filters + olie)
Poetsen
Tenaamstelling kenteken
Bij aanschaf van een occasion bestaat de mogelijk om de auto te voorzien van 6 of 12 maanden Cargarantie mits de auto niet meer dan 180.000 km gereden heeft en niet ouder is dan 9 jaar.
Onze verkoopadviseurs vertellen u hier graag meer over.
Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























