
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Extra Lang CarPlay/Cruise Control/trekhaak/camera
Algemeen
| Prijs | € 18.945 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 22.923 |
| Bouwjaar | Januari 2021 |
| Kilometerstand | 107.546 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VHS-80-J |
| Datum deel 1 | 07-01-2021 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1750 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1937 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2019 - okt. 2021
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 537 x 193 x 199 cm
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 201 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rick Cars B.V. Docterskampstraat 1 5222AM 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0615383910 http://www.rickcars.nl info@rickcars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Audio-pakket (Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Exterieur-pakket (Metaalkleur)
- Navigatie-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Audio-installatie, Bluetooth, Dab, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map)
- Perfect to GO-pakket (Achteruitrijcamera, Comfortstoel(en), Lendesteun(en) verstelbaar, Navigatiesysteem full map)
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Prijzen zijn vaste meeneem prijzen exclusief btw inclusief nieuwe of recente apk. LM velgen zijn tegen meerprijs te leveren.
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Mercedes-Benz Vito altijd de controle. Deze auto komt uit 2021. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. De comfortstoelen zitten op lange ritten zo prettig dat u bijna vergeet te pauzeren. De lekker grote deuropening van de schuifdeur aan passagierszijde zorgt voor een heerlijk ruime instap. In deze Mercedes-Benz profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas, trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn regensensor, cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Rick Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































