
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI 136pk L2H1 *Rijklaar Direct Rijden* Euro6 Airco | Navigatie | Camera | LM Velgen C
Algemeen
| Prijs | € 22.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 27.709 |
| Bouwjaar | Juni 2020 |
| Kilometerstand | 91.547 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-66-NVP |
| Datum deel 1 | 19-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1750 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1853 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2019 - okt. 2021
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 283 x 168 x 139 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Bijrijdersbank
- Elektrische ramen voor
- Inrichting
- Stuur verstelbaar
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Aanhanger assistent
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Multifunctioneel stuur
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
136pk Mercedes-Benz Vito L2H1 Euro6 met camera en navigatie. Geheel dealer onderhouden en uitgevoerd met airconditioning, lichtmetalen velgen, cruisecontrol, bumper in de kleur, parkeersensoren, achterklep, stoelverwarming, inrichting, bijrijdersbank en bluetooth telefoonvoorbereiding.
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























