
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Lang
Algemeen
| Prijs | € 9.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 12.040 |
| Bouwjaar | Mei 2019 |
| Kilometerstand | 257.225 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-548-XD |
| Datum deel 1 | 09-05-2019 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1976 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Hoofdweg Noord 2935
2913LB Nieuwerkerk aan den IJssel
0180390793
https://www.slob-bedrijfsautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 184 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeer-assistent
- Start/stop systeem
- zijwind assistent
Overig
- Aanhanger-assistent
- betimmerd
- Radio-MP3
- sidebars
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
PRIJS IS EXCL. BTW, MEENEEMPRIJS.
Voor- en achterbumper beschadigd.
Deze Mercedes-Benz Vito komt uit 2019, werd geleverd van 01-06-2016 tot 31-08-2019 en kostte toen € 54.269,-. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 100 kW (136 PK) en een cilinderinhoud van 2143 cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 184 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 6,0 liter per 100 km en hij weegt 1976 kg. De APK is geldig tot 25-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 183,- per kwartaal.
Deze gegevens zijn zo correct mogelijk weergegeven.
Desondanks kunt u aan deze gegevens geen rechten ontlenen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























