
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Lang DC 6-Zits Automaat
Algemeen
| Prijs | € 18.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 22.930 |
| Bouwjaar | Juni 2017 |
| Kilometerstand | 141.383 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 18 december 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-326-GS |
| Datum deel 1 | 29-06-2017 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,80 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2001 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2019
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 72 liter
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 3.050 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Productveiligheid
Fabrikant: Elting Vans Akerdijk 281 1171RC BADHOEVEDORP, NL 0627841800 http://www.eltingvans.nl info@eltingvans.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Aanhanger assistent
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bijrijdersbank
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Derde remlicht
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- stuur multifunctioneel
- Twee achterdeuren
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Deze Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang DC 6-zits automaat is nu beschikbaar bij Elting Vans.
Een nette en praktische dubbele cabine bedrijfsbus met 6 zitplaatsen. Door het 2-zits bankje voorin is er extra ruimte voor passagiers, terwijl er achterin nog voldoende laadruimte overblijft.
Deze Vito is voorzien van een Euro 6-motor en mag dus zonder problemen de milieuzones in. Daarnaast is het een automaat, wat zorgt voor extra rijcomfort, zowel in de stad als op langere afstanden.
De bus is dealeronderhouden bij Hedin Automotive en is daarmee netjes onderhouden.
Een ideale bedrijfsbus voor ondernemers die op zoek zijn naar ruimte, comfort en betrouwbaarheid.
Interesse? Neem gerust contact met ons op of kom langs bij Elting Vans.
Inruil van uw huidige bedrijfswagen is bespreekbaar.
Wij bieden onze bedrijfswagens online aan tegen scherpe netto internetprijzen. Standaard worden onze voertuigen geleverd met een geldige APK, controle van de vloeistoffen, tenaamstelling en indien van toepassing het vrijwaren van uw inruilauto.
Daarnaast heeft u de mogelijkheid te kiezen voor aanvullende afleverpakketten, inclusief onderhoudsbeurten en garantiemogelijkheden. Ook financiering behoort tot de mogelijkheden. Voor de volledige fotoreportage verwijzen wij u graag naar onze website.
Wij adviseren u vriendelijk om vooraf een afspraak te maken voor bezichtiging, zodat u niet voor teleurstellingen komt te staan.
EXPORT: Als officiële Cargo-exportpartner verzorgen wij alle benodigde exportdocumenten.
Hoewel wij de informatie op onze website met de grootst mogelijke zorg samenstellen, kunnen fouten of onvolledigheden nooit volledig worden uitgesloten. Aan de vermelde gegevens kunnen daarom geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij aankoop altijd zelf de gegevens te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)



























