
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI | Aut. | Lang L2 | Select | NAVIGATIE | CAMERA | MULTI-BEAM LED | ACHTERDEUREN | S
Algemeen
| Prijs | € 46.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 56.689 |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 20.908 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 10 december 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-12-PLD |
| Datum deel 1 | 12-10-2024 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Obsidiaanzwart metallic |
| Gewicht | 1807 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 197314
Technische informatie
Koppel: 380 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 514 x 193 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 6.000 l
Interieur
Interieur: Zwart vol leder, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 187 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Basiskleur: zwart / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 7 J x 17 light-alloy wheels, 5-spoke design (R17)
- Obsidiaanzwart (9197)
- AHW kogelkoppeling vast (Q22)
- Convenience closing (F3Z)
- Grille verchroomd (FK2)
- LED-achterlichten (LG4)
- Lichtassistent (LA2)
Infotainment
- Combi-instrument met kleurendisplay (JK5)
- Communicatiemodule voor Digitale Diensten (JH3)
- Digital radio (E1D)
- Intelligent Speed Assistant updates (502)
- Luidsprekers voor (EL8)
- MBUX multimedia system (E7M)
- Smartphone Integratie Pakket (E4S)
Interieur & Comfort
- Comfortchauffeursstoel (SB1)
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIC (HH9)
- Lendesteun op de chauffeursstoel (SE5)
- Bekleding kunstleder zwart (VU9)
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- Chroompakket interieur (FP4)
- Interieur- en sfeerverlichting (LP1)
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- Multifunctioneel stuurwiel (C6L)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Actieve spoorassistent (JB4)
- Active Brake assist (BA3)
- Anti-diefstalinstallatie met interieurdetectie (SCM Klasse 3) (FY1)
- Attention Assist (JW8)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos (RY2)
- Dodehoekassistent (JA7)
- Snelheidsbegrenzer 210 km/u (MK8)
- Wegrijassistent (E07)
- zij airbag(s) voor
Overig
- LED Koplampen
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Parkeerpakket met 360°-camera (parkeer assistent, parkeersensor achter, parkeersensor voor, aanhanger assistent, Aanhanger manouvreerassistent, achteropkomend verkeer waarschuwing, rondomzicht camera) (JB6)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Spiegelpakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (FP2)
- Winterpakket (Verwarming voor bestuurdersstoel, Verwarmde ruitensproeier systeem) (F2W)
= Bijzonderheden =
In ieder detail is deze auto van topklasse, dat ziet u aan zijn stijlvolle uiterlijk en aan zijn comfortabele interieur. De Mercedes-Benz Vito is een van die typisch Duitse auto's die hun kwaliteit nooit verloochenen. Met zijn dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. De 360 graden camera biedt een beter zicht bij slechte weersomstandigheden, waardoor u beter kan anticiperen op mogelijke gevaren. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. En deze auto heeft ook WIFI-hotspot, DAB ontvangst, cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Het rijden met deze Mercedes-Benz wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























