
Mercedes-Benz Vito - 114CDI Lang Achterdeuren | Trekhaak | Navigatie | Camera | Airco | Betimmering
Algemeen
| Prijs | € 20.800 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 25.168 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 80.377 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-10-2021 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 4 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2008 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
Extra informatie
Algemene informatie
Cabine: enkel
Referentienummer: 13175
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 501 x 191 x 190 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 247 x 165 x 135 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
-
- Achterdeuren
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Bijrijdersbank
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- Metallic Lak
= Bijzonderheden =
Dit is een auto die is ontworpen voor jouw comfort. Deze Mercedes-Benz Vito is van het bouwjaar 2021. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook twee achterdeuren en warmtewerend glas horen tot de voorzieningen op deze auto.
Bij het inparkeren hoef je het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor je uit. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. Met de ingebouwde airconditioning zit jij altijd ontspannen achter het stuur. En deze auto heeft ook centrale portiervergrendeling en boordcomputer als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz Vito samen. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat.
Je bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neem je snel contact met ons op?
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























