
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI Extra Lang L3 Dubbelcab Airco/ Navi/ Camera/ Trekhaak/
Algemeen
| Prijs | € 39.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 48.340 |
| Bouwjaar | Februari 2024 |
| Kilometerstand | 24.820 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 23 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-61-PDR |
| Datum deel 1 | 23-02-2024 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2073 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 3.001 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieur: Zwart, Stof
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 4 (4 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Houten vloer in laadruimte
- Metallic lak
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
Overig
- Aanhanger-assistent
- Audio-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie, Telefoonintegratie, Telefoonintegratie premium, Telefoonintegratie premium)
- Exterieur-pakket (Metallic lak)
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Mercedes-Benz VITO. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. In deze auto profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas en trailer assistent.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Ook is de Mercedes-Benz uitgerust met: regensensor, cruise control, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De geavanceerde technologie in deze Mercedes-Benz is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Bent u geïnteresseerd in één van onze occasions? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder!
We zijn via e-mail, WhatsApp en telefonisch te bereiken.
Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Stuur ons foto's van het interieur, het exterieur en de kilometerstand door, dan wij berekenen de inruil waarde van uw auto.
We werken waar mogelijk op afspraak, zo kunnen wij voldoende tijd voor u vrijmaken en u zo goed mogelijk van dienst zijn.
In het echt zijn onze auto's nog mooier dan op de foto. Maak daarom een afspraak en kom langs voor een bakje koffie, of iets anders, en om de auto's te bekijken.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































