
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI Lang| Airco | Automaat
Algemeen
| Prijs | € 12.499 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 15.124 |
| Bouwjaar | Juni 2019 |
| Kilometerstand | 324.891 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VBB-33-T |
| Datum deel 1 | 26-06-2019 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1898 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 194 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beglazing
- Binnenverlichting
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Bumper(s)
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Derde remlicht
- Dimlichten automatisch
- Dynamo
- Gordelspanners
- Knipperlicht
- Laadruimtescheidingswand
- Lederen versnellingspook
- Metallic lak
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimediasysteem
- Noodstopsignalering
- Parkeer-assistent
- Remsysteem
- Reservewiel
- Sjorogen
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare stuurkolom
- Vloerbekleding
- Waarschuwingssysteem
- Zijschuifdeur rechts
- zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Getoonde prijs is ex BTW!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aangeboden door Rys Autos.
Financiering mogelijk, vraag naar de mogelijkheden.
Inruil van uw huidige auto mogelijk.
Proefrit en bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Ondanks zorgvuldige samenstelling kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































