
Mercedes-Benz Vito - Bestel 120 CDI dubbel cabine export
Algemeen
| Prijs | € 5.999 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.259 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 267.004 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 87-VHB-8 |
| Datum deel 1 | 10-07-2007 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Mercedes Vito Bestel 120 CDI dubbel cabine export
- Kenteken: 87-VHB-8
- Merk: Mercedes
- Model: Vito Bestel
- APK tot: 17-06-2026
- Tellerstand: 267004 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Automaat
- Motorinhoud: 2987 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 150 kW / 204pk
- Ledig gewicht: 1810 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Breedte: 191 cm
- Laadruimte hoogte: 176 cm
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterklep
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Airco
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot laag
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Betreft netto export exclusief btw !
Deze occasion is alleen op afspraak te bezichtigen.
JaDo Auto’s is sinds 2007 een actief autobedrijf dat zich voornamelijk richt op de in- en verkoop van jonge occasions van alle merken. Door de ervaring en het gericht inkopen kunnen wij vrijwel iedere occasion waarop inruil mogelijk is tegen concurrerende meeneemprijzen aanbieden. Al onze occasions worden voor aflevering gecontroleerd, netjes gereinigd en hebben een geldige APK-keuring. Altijd heeft u de keuze uit één van onze afleveringspakketten, elk met specifieke kenmerken & bijhorende prijs incl. GARANTIE
JADO automotive
De Noesten 12
9431 TC Westerbork
06-13873318
info@jadoautos.nl
jadoautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























