
MG EHS - 1.5 TGDI Luxury PHEV 260PK Leder Panoramaschuifdak Carplay Navig
Algemeen
| Prijs | € 24.000 |
| Prijs excl. BTW | € 19.887 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2023 |
| Kilometerstand | 46.675 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHX-11-B |
| Datum deel 1 | 22-05-2023 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 191 kW (260 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1750 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kerketuinenweg 15
2544CV 's-Gravenhage
070-4120120
https://www.vakgarageroberts.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2024
Referentienummer: 9234
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 191 kW (260 PK)
Vermogen elektromotor(en): 90 kW (122 PK)
Vermogen brandstofmotor: 191 kW (260 PK)
Wielbasis: 272 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 37 liter
Actieradius: 52 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Accu
Accu: 17 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: CarSelexy Excellent Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 35.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- elektrisch glazen panorama-dak
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rondomzicht camera
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Prijs & Pakketten Overzicht
Basis zekerheidsprijs (inbegrepen)
* 12 maanden BOVAG garantie
* Complete reiniging binnen en buiten
* Geldige APK
* Tenaamstellingskosten
* Vloeistoffencontrole
* Verlichtingscontrole
Voor extra zekerheid kunt u kiezen voor:
Onderhoudspakket – € 899,- (optioneel)
* Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties en schema
* Inclusief overig vereist onderhoud
* 12 maanden / 10.000 km gegarandeerd onderhoudsvrij garantie
* 12 maanden Vakgarage Pechhulp Europa dekking incl. woonplaats
* Nieuwe APK
* Nieuwe ruitenwissers
* Aircoservice
* Volle tank brandstof
Hoeveel kost een MG EHS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























