
MG ZS - EV EV Standard Range Luxury 50 kWh
Algemeen
| Prijs | € 17.995 |
| Bouwjaar | Augustus 2022 |
| Kilometerstand | 18.252 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-546-FB |
| Datum deel 1 | 04-08-2022 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 320 km
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 175 km/u
Accu: 50 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 432 x 181 cm
Wielbasis: 258 cm
Gewichten
GVW: 2.060 kg
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Auto Moret 1-jaar garantiepakket
Garantie: 20.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleveringspakket Standaard:
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
- 12 maanden BOVAG-garantie
- 12 maanden mobiliteitsservice
- Poetsen
- APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Auto Moret 1-jaar garantiepakket (12 maanden garantie, 20.000 km garantie); Nieuwe APK; + resterende fabrieksgarantie (indien van toepassing)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektrisch glazen panorama-dak
- file assistent
- kunstlederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- voorstoelen verwarmd
- + resterende fabrieksgarantie (indien van toepassing)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- metaalkleur
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- spraakbediening
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Al meer dan 50 jaar staan wij in Zeeland bekend als de kwaliteitsdealer waar vakmanschap en persoonlijke aandacht samenkomen. Vanuit onze twee vestigingen helpen we u met oog voor u als klant, oog voor kwaliteit en oog voor emotie – want bij ons draait het om meer dan alleen een auto.
Elke occasion bij Auto Moret wordt met zorg voorbereid en compleet afgeleverd. Standaard ontvangt u 12 of 24 maanden BOVAG-garantie, een onderhoudsbeurt, APK-keuring, een professionele poetsbeurt én een mobiliteitsservice-abonnement, zodat u altijd en overal met een gerust gevoel op weg kunt.
Onze auto’s zijn zorgvuldig gecontroleerd, beschikken over een volledige onderhoudshistorie en worden geleverd met de service en betrokkenheid die u van ons mag verwachten. Bij Auto Moret draait het niet alleen om de auto, maar om uw rijplezier en vertrouwen.
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























