
MINI 3-Deurs - 1.6 Cooper Chili leer airco elek pak nap apk
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | December 2006 |
| Kilometerstand | 195.281 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-TP-JL |
| Datum deel 1 | 15-12-2006 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | november 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R16
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 370 x 168 x 141 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Hoeveel kost een MINI 3-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























