
MINI 3-Deurs - 1.6 One 3-Drs Bj:2005
Algemeen
| Prijs | € 2.350 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 190.967 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-390-FT |
| Datum deel 1 | 09-02-2005 (import) |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 650 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.495 kg
Afmetingen (LxBxH): 370 x 168 x 141 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Rijd en schakelt goed!
INRUIL IS NIET MOGELIJK!
Met Nationale Autopas!
Meeneemprijs!
PROEFRIT IS ALTIJD MOGELIJK!
U kunt bij Autobedrijf Duran ook terecht voor :
Apk Keuringen
Occasions
Reparatie&Onderhoud
Banden Service
Airco Service
Uitlezen&Diagnose
Uitvoerdocumenten
Al onze auto's zijn met originele kilometerstanden en gecontroleerd en kloppend bij de NAP.Alle auto's worden in overleg geleverd met een nieuwe APK. Mocht u verder vragen hebben, u bent altijd van Harte welkom bij Autobedrijf Duran aan de Techniekweg 9 te Emmeloord. Hier staat de koffie altijd voor u klaar en mocht u niet in de gelegenheid zijn om langs te komen, staan wij u ook graag telefonisch te woord.
Adres: Autobedrijf Duran
Techniekweg 9
8304 AW Emmeloord
Hoeveel kost een MINI 3-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























