
MINI Aceman - SE John Cooper Works XL 54.2 kWh
Algemeen
| Prijs | € 39.750 |
| Prijs excl. BTW | € 32.851 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2025 |
| Kilometerstand | 19.785 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GZL-69-R |
| Datum deel 1 | 10-01-2025 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Legend (grijs metallic) |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2024 - 2026
Modelcode: J05
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 384 km
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.235 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 147 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Goudswaard Logistiekstraat 34 7041KH 'S-HEERENBERG, NL 0314665550 http://www.garagegoudswaard.nl info@garagegoudswaard.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Comfort toegang
- Dak en spiegelkappen JCW rood
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- JCW afwerking
- JCW sportrem
- KEYLESS GO
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Legend grey metallic
- Metallic lak
- MINI 19 Inch Lichtmetalen JCW velg
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacy beglazing
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
- Verbrede wielkasten
- Zwart optiek pakket
Infotainment
- 360°-camera
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Digitale radiostandaard DAB
- Driving mode selection
- Head-up display
- Interieurcamera
- MINI Experience Modes
- MINI Navigation AR
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Smartphone-integratie Android Auto
- Smartphone-integratie Apple CarPlay
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Draadloos telefoon opladen voor
- Dubbele bekerhouder
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Harman Kardon soundsystem
- Head-Up display
- JCW stuurwiel
- John Cooper Works Sportstoelen
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Memorypakket
- MINI storage tray
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Sfeerverlichting
- Sportstuur
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Touchpad
- Vloermatten velours
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Actieve dodehoekassistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Connected Drive Service
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersbescherming - actieve motorkap
Overige
- 1ste eigenaar
- BTW verrekenbaar
- Fabrieksgarantie
- Geheel nieuwe auto
- Onderhoudshistorie bekend
- Onderhoudshistorie digitaal
- Oplaadmogelijkheid
- Origineel Nederlands geleverd
- Smetteloze staat
- Uniek exemplaar
- Uniek lage kilometerstand
= Bijzonderheden =
Welkom bij Garage Goudswaard, sinds 2004 hét adres voor vakmanschap.
Al meer dan 20 jaar zijn wij actief in de automobielbranche vanuit onze garage in ’s-Heerenberg, in de Achterhoek. Wij zijn een fullservice automobielbedrijf. Dat betekent dat we alles in eigen huis doen: van de inkoop en verkoop tot onderhoud en reparaties. Hierdoor houden we de kwaliteit volledig in eigen hand en kunnen we snel en efficiënt werken. Onze directe contacten met fabrikanten en anderen in de automotivebranche zijn bepalend voor ons succes.
We nemen de tijd om u écht te helpen, met eerlijk advies en oprechte aandacht. We luisteren, denken mee, en zeggen het ook als iets niet de juiste keuze is. Persoonlijk contact vinden we belangrijk. U bent bij ons geen nummer, maar een klant voor wie we met zorg en aandacht werken.
In onze moderne werkplaats combineren we jarenlange ervaring met de nieuwste technieken. Dankzij onze vakkennis, precisie en toewijding garanderen we dat elke auto onze werkplaats in topconditie verlaat.
Wij verkopen enkel kwalitatief hoogwaardige auto’s: technisch in topconditie, met een transparante historie en een verzorgde uitstraling. Auto’s waar u jarenlang op kunt vertrouwen. Ook ná aankoop blijven we graag betrokken. Kiest u voor een auto van Garage Goudswaard, dan kiest u ook voor zorg op de lange termijn. Wij staan voor u klaar, niet alleen bij de verkoop, maar vooral ook daarna. Wij leveren werk en auto’s af waar we zelf voor de volle 100% achter staan. Dat merkt u. Dat voelt u.
Een diepgewortelde liefde en passie voor auto’s, dat vindt u terug in zowel onze genen als in de identiteit van ons automobielbedrijf.
Geïnteresseerd in een van onze auto’s? U kunt telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen. Of kom gerust langs, net wat u prettig vindt.
Vakmanschap is Goudswaard!
Waarom kiezen voor Garage Goudswaard?
• Uniek aanbod
• Oog voor detail
• Persoonlijk contact
• Net even een stap verder
Hoeveel kost een MINI Aceman verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































