Let op! Geld lenen kost geld
Mitsubishi Colt - 1.3 Edition Two - AutoWereld.nl

Mitsubishi Colt - 1.3 Edition Two

06-2010, Benzine, Automaat, Hatchback, Rood
€ 5.295
114.902 km

Algemeen

Prijs € 5.295
Bouwjaar Juni 2010
Kilometerstand 114.902 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 5
APK Ja
BTW auto Nee, marge
Kenteken 74-LRL-3
Datum deel 1 19-06-2010
Topsnelheid 180 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 12,00 sec
Motorvermogen 70 kW (95 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1332 cc
Energielabel C
Carrosserie Hatchback
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 950 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 17
Introductiejaar september 2009
Meer modelinformatie

Aanbieder

Garagebedrijf Weber
Zandweg 7

5683CK Best

0622697162

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Regensensor
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/cassette-speler
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar

Extra informatie

Een frisse rode Mitsubishi Colt uit 2010, die altijd keurig is onderhouden en iedere APK zonder morren is doorgekomen. Geen opvallende strepen of sportwielen, maar gewoon een eerlijke, nette auto die doet wat hij moet doen: jou betrouwbaar van A naar B brengen, en dat al jaren lang zonder zeuren.

Deze Colt is voorzien van een fijne automaat, waardoor filerijden en stadsverkeer ineens een stuk relaxter wordt. Geen gedoe met schakelen, gewoon gas geven en gaan. Motorisch is deze auto echt in topconditie; hij start altijd vlot, rijdt soepel en laat merken dat hij nog lang niet is uitgekeken op het asfalt.

Van binnen is het netjes gehouden, met een verzorgd interieur waar duidelijk met respect mee omgegaan is. De stoelen zitten comfortabel, de bediening is overzichtelijk en alles werkt zoals het hoort. Ideaal voor zowel korte ritjes als langere tochten.

Kortom: ben je op zoek naar een betrouwbare, goed onderhouden, zuinige en gebruiksvriendelijke auto zonder poespas? Dan is deze rode Mitsubishi Colt uit 2010 misschien wel precies wat je zoekt. Bel gerust of stuur een bericht voor een proefrit… maar grote kans dat je na één rit al overtuigd bent!

Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Garagebedrijf Weber

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken