
Mitsubishi Colt - 1.3 Edition Two | AUTOMAAT | TREKHAAK | 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE |
Algemeen
| Prijs | € 5.940 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 122.835 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 28-NGP-1 |
| Datum deel 1 | 03-09-2010 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Shadow grey m |
| Gewicht | 950 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2013
Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 47 liter
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.465 kg
Lengte: 394 cm
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieur: grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- mistlampen voor
Infotainment
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Utrecht. Wij zijn de Mitsubishi dealer voor Utrecht en omstreken. Tevens heeft u op onze vestiging keuze uit meer dan 60 occasions.
Wilt u extra zekerheid? Onderhoud en uitgebreidere servicepakketten kunnen wij u tegen een meerprijs aanbieden.
Financiering van gebruikte auto’s is mogelijk.
Let op: Geld lenen kost geld. Vraag uw verkoopadviseur naar de voorwaarden.
Bel voor meer informatie over deze auto naar 030-2387930 of mail naar verkoop.mitsubishi-utrecht@zeeuwenzeeuw.nl of reageer via de contactbuttons op deze pagina.
Algemene opmerking: Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























