
Mitsubishi Colt - 1.6 HEV Intense
Algemeen
| Prijs | € 21.750 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 17.552 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-960-TJ |
| Datum deel 1 | 29-01-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Volcanic Grey Metallic |
| Gewicht | 1231 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | november 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Koppel: 148 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 405 x 173 x 144 cm
Wielbasis: 258 cm
Gewichten
GVW: 1.730 kg
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- VOLCANIC GREY (KQG)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry/start
- stuur kunstleder
Veiligheid
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Wettelijke garantie
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























