
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Special Line
Algemeen
| Prijs | € 2.449 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 233.740 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 64-KNN-8 |
| Datum deel 1 | 18-01-2010 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2009 - mrt. 2010
Referentienummer: 1168
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard pakket
Dit afleverpakket bevat: Geen BOVAG 40-Puntencheck; Geen BOVAG Afleverbeurt; Wij leveren deze auto standaard af met de volgende service elementen: - Wettelijke conformiteit-garantie. - Volledige voertuiginspectie op 40 punten. - Minimaal 4 maanden APK geldigheid. - Minimaal 1/8 tank brandstof.
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Navigatiesysteem uitneembaar
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- metaalkleur
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
De getoonde prijs is exclusief ons optionele garantie-pakket.
We zijn al meer dan 25 jaar een vertrouwd begrip in de autobranche.
Ons vakkundige team staat 5 dagen per week voor u klaar.
Inruil van uw huidige auto is in overleg altijd mogelijk.
Al onze auto`s zijn bij aflevering voorzien van een geldige APK, tenzij anders afgesproken.
Ook kunt u bij ons uw financiering regelen.
Na 17:30 zijn wij alleen nog bereikbaar op 06-51690869
Indien gewenst op afspraak buiten openingstijden afspraak.
Al onze occasions zijn geadverteerd met juiste kilometerstanden!
Wij zijn N.A.P. gecertificeerd.
Om teleurstellingen te voorkomen altijd eerst even bellen om te horen of uw gekozen occasion nog beschikbaar is!!
Onze openingstijden zijn :
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag op afspraak, telefonisch bereikbaar.
Zondag gesloten.
Alle moeite is genomen om de getoonde informatie in onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op getoonde informatie en controleer daarom alle zaken die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
Alle informatie in alle advertenties zijn onder voorbehoud van typefouten of drukfouten, wij aanvaarden geen aansprakelijkheid daarvoor.
Heeft u interesse in deze auto? Neem dan direct contact met ons op:
Autovakmeester Teo Welles
de Loads 1
8491PH Akkrum
Telefoon: 0566-651000 (tijdens openingstijden)
Mobiel: 06-51690869 (ook WhatsApp)
E-Mail: info@teowelles.nl
Website: www.teowelles.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































