
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Instyle Panorama dak | Trekhaak | Leder | Skirtset rondom | Stuurverwarming
Algemeen
| Prijs | € 21.949 |
| Bouwjaar | Mei 2022 |
| Kilometerstand | 99.040 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-050-RJ |
| Datum deel 1 | 31-05-2022 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Titanium grey m |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 193 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.425 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 181 cm
Wielbasis: 267 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 46 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket basis: Zoals geadverteerd rijklaar. Inclusief controle van vloeistoffen en bandenspanning, APK minimaal 6 maanden geldig, tenaamstellen en poetsen.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 25 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Titanium Grey Metallic (U17)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay en Android Auto
- head-up display
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Mitsubishi Power Sound System met 8 speakers (510W)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- standkachel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Multi Around Monitor (4 camera's)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- stuurwiel verwarmd
- Trekhaak 13 polig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
De getoonde prijs is inclusief "Afleverpakket basis"
Ons advies is om bij aanschaf van een occasion te kiezen voor het uitgebreide "afleverpakket onderhoud + BOVAG garantie". Zo bent u verzekerd van een volledig onderhouden auto en mocht er toch iets mankeren dan heeft u maar liefst 12 maanden BOVAG garantie. Ook krijgt u bij dit pakket 10% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt over 12 maanden. U kunt natuurlijk zelf de keuze maken hoe u de auto afgeleverd wilt hebben. Kies zelf het afleverpakket wat het beste bij u past.
Disclaimer: Er is veel aandacht en zorg besteed aan deze website. Wij streven ernaar dat alle informatie zo volledig, correct en actueel mogelijk wordt weergegeven. Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend. Navigatiesystemen worden niet geüpdatet en vallen buiten enige vorm van garantie.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























