
Mitsubishi Eclipse Cross - PHEV 2.4 First Edition | Trekhaak | Head-Up | Adaptief
Algemeen
| Prijs | € 21.945 |
| Prijs excl. BTW | € 18.245 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 75.457 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-352-VN |
| Datum deel 1 | 17-03-2021 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 72 kW (98 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | W85 white diamond (wit metallic) |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
GVW: 2.425 kg
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 4WD / AWD vierwielaandrijving
- 12 Maanden Mobiliteitsservice
- 360 Graden camera systeem
- Achterbank verwarmd
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airconditioning Automatisch (Climate control)
- Apple Carplay / Android Auto Navigatie
- Audiobediening stuurwiel
- Autonomous Emergency Braking
- Axiaal verstelbaar stuurwiel
- Benzine - Hybride
- Bestuurdersstoel ih verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Bots herkenning en activatie
- BOVAG 40-Punten check
- BOVAG Onderhoudsvrij
- Buitenspiegels electrisch inklapbaar
- Cruise Control Adaptive
- DAB+
- Dakspoiler
- Dealeronderhouden
- Dode hoek waarschuwingssysteem
- Head-Up display
- Hill hold functie
- Hoofd Airbags
- Keyless entry
- Knie airbag voor
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lederen bekleding icm alcantara
- Lederen stuurwiel & pookknop
- Led koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 18 Inch
- Lichtsensor
- Middenarmsteun
- Navigatiesysteem full map
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Parkeersensoren voor & achter
- Remote EV bedienbare verwarming
- Rijstrooksensor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
= Bijzonderheden =
- Deze auto is nog onderweg, levertijd ca 1 juni 2026. - Wilt u alvast meer informatie, neem dan contact op. - Volledige rijklaarprijs inclusief 12 maanden Bovag garantie.
Wij zijn AutoRaggers Carprof te Heerenveen, garage voor alle merken & meer dan 50 Jaar Specialist in Mitsubishi. Met ruim 50 jaar ervaring als voormalig Mitsubishi-Dealer hebben wij ruime kennis en ervaring in het verkopen, onderhouden en repareren van dit Japanse merk. U vindt in onze showroom een ruime keuze aan kwaliteit occasions die door ons zorvuldig worden geselecteerd. Onze prijzen zijn helder, volledig rijklaar en zonder verrassing aan extra bijkomende kosten. Klantvriendelijkheid en een ongedwongen sfeer staan bij ons hoog in het vaandel. U bent van harte welkom.
In de loop der jaren hebben wij een loyaal klanten bestand opgebouwd die onze service waarderen met een ruime
9.0!
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























