
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna +, Pano, Leder, 360 Camera
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 62.120 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 22-11-2017 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 674 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 159 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Deze super mooie Nissan Qashqai 1.2 Tekna verkeert in zeer nette staat. Daarnaast beschikt deze auto over zo goed als alle mogelijke opties en er nooit op onderhoud bespaard, Want deze auto heeft altijd netjes zijn beurten gehad.
Boekjes, Sleutels en Onderhoudshistorie compleet.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact met ons opnemen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























