
Nissan Qashqai - 1.3 DIG-T Design Edition | Achteruit rij camera | DAB + | Keyless
Algemeen
| Prijs | € 19.430 |
| Prijs excl. BTW | € 16.445 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 57.260 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-446-XF |
| Datum deel 1 | 09-04-2021 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 687 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2020 - mrt. 2021
Referentienummer: 3184306
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 27 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket PW 12 mnd € 995,-:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995,- garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1395 kg
Interieur: zwart
Verwachtte leveringsdatum: 21-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 09-04-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
Infotainment
- DAB +
- Spraakbediening
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Lane Assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rondomzicht camera
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Achteruit rij camera
- Keyless
- Multimedia Navi
- Lane Assist
- Panoromadak
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























