
Nissan Qashqai - 1.5 e-Power Tekna
Algemeen
| Prijs | € 31.940 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 18.156 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-913-GV |
| Datum deel 1 | 11-11-2023 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Dark grey m |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juni 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Accu: 2 kWh
Maten en gewichten
GVW: 2.180 kg
Afmetingen (LxB): 443 x 184 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Auto Sturm Pluspakket (€ 799 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- kunstlederen interieurdelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- hill hold functie
- rondomzicht camera
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Welkom bij Auto Sturm Breda
Bij onze nieuwe dealer vestiging in Breda kunt u terecht voor het complete gamma personen- en bedrijfswagens die Nissan en Mitsubishi te bieden hebben én een ruime selectie kwaliteitsoccasions.
Onze experts helpen u graag verder met al uw vragen over onze nieuwe modellen, leasing, financiering en occasions.
Wij stellen het op prijs dat u geïnteresseerd bent in het zorgvuldig samengestelde aanbod van Auto Sturm. Hoewel de informatie op deze internetsite met uiterste zorg is opgesteld, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze internetsite te allen tijde voorbehouden.
Kies voor extra zekerheid op een occasion met het Auto Sturm Pluspakket nu voor € 799,-
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Tenaamstelling
- Auto Sturm 40 puntencheck
- Onderhoudsbeurt
- 10.000 km en/of 6 maanden onderhoudsvrij
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Professionele poetsbeurt (binnen en buiten)
- Halve tank brandstof of volle accu
- 12 maanden mobiliteitsgarantie
- Auto Sturm Veiligheidspakket
LET OP: Voertuigopties zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties.
Aan de inhoud van deze internetsite kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Neem bij twijfel over de juistheid van deze advertentie altijd contact op met de verkoop afdeling van Auto Sturm.
Omdat de kleurweergave via een computermonitor of telefoonscherm beperkingen kan hebben, verwijzen wij u voor een natuurgetrouwe kleurweergave door naar de dichtstbijzijnde Auto Sturm vestiging. Wij verwelkomen u graag. Kom langs! Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































