
Nissan Qashqai - 1.5 ePower Tekna 160PK Panoramadak Parkpilot Camera
Algemeen
| Prijs | € 31.000 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 54.488 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KBS-94-T |
| Datum deel 1 | 28-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kerketuinenweg 15
2544CV 's-Gravenhage
070-4120120
https://www.vakgarageroberts.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - mrt. 2024
Referentienummer: 9072
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 118 kW (160 PK)
Vermogen elektromotor(en): 140 kW (190 PK)
Vermogen brandstofmotor: 118 kW (160 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 267 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Overige informatie
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 65.00 kW
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 19"
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- kunstlederen interieurdelen
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- lederen interieurdelen
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Prijs & Pakketten Overzicht
Basis zekerheidsprijs (inbegrepen)
12 maanden BOVAG garantie
Complete reiniging binnen en buiten
Geldige APK
Tenaamstellingskosten
Vloeistoffencontrole
Verlichtingscontrole
Voor extra zekerheid kunt u kiezen voor:
Onderhoudspakket – € 899,- (optioneel)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties en schema
Inclusief overig vereist onderhoud
12 maanden / 10.000 km gegarandeerd onderhoudsvrij garantie
12 maanden Vakgarage Pechhulp Europa dekking incl. woonplaats
Nieuwe APK
Nieuwe ruitenwissers
Aircoservice
20 liter brandstof
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























