
Nissan Qashqai - 1.6 117pk | 360* Camera | Panoramadak | Climate control | Suede bekleding | Cruise control
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 142.850 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-SXK-12 |
| Datum deel 1 | 15-01-2014 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Constructiejaar: 2014-01
Modeljaar: 2014
Afmetingen (LxBxH): 433 x 178 x 161 cm
Wielbasis: 263 cm
Topsnelheid: 181 km/u
CO₂-uitstoot: 139 g/km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Alarm
-
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- ISO-fix
- Parkeercamera achter
Audio, tv en 12v access
- 12 Volt aansluiting
- MP3 verbinding
Comfort aandrijving
-
Communicatie / navigatie
- Bluetooth - voor handsfree bellen
- Nissan Connect: navigatiesysteem met geïntegreerde achteruitrijcamera met kleurenscherm
Dak
- Glanzend zwarte dakrails
Gordels en airbags
- 3 punts veiligheidsgordels achter
- Actieve hoofdsteunen voor (anti-whiplash)
- Bestuurders- en passagiersairbag
- Veiligheidsgordels voor met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- Window- en zijairbags
Instrumenten
- Nissan Around View Monitor
- Tripcomputer
Koffer
- Afdekhoes bagageruimte
- Bevestigingspunten in bagageruimte (4x)
Lading interieur
- 2 bekerhouders achter
- 2 bekerhouders voor
- Gekoeld dashboardkastje
- Glanzend zwarte portiergrepen
Open dak
- Panoramisch glazen dak met elektrische zonnewering
Remmen
- Elektronische Remkracht verdeling (EBD)
- NBAS (Nissan Brake Assist)
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bediende ramen voor (met tiptoetsfunctie en antiknelfunctie aan de bestuurderszijde)
- Extra getint glas achter
- Voorruit en voorportierramen met UV-filter
Sloten
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- Centrale portiervergrendeling met automatische vergrendeling bij wegrijden
- Kinderslot op achterportieren
Stuurinrichting
- Elektronische stuurbekrachtiging
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
Trim exterieur
- Glanzend zwarte spiegelkappen
- Metallic lak
- Portiergrepen in carrosseriekleur
- Solid lak
- Zwarte bumpers en zijbescherming
- Zwarte grille voor
Trim interieur
- Aluminiumkleurige afwerking interieur
- Aluminium pedalen
- Deels lederen bekleding met dubbel stiksel
- Lederen stuurwiel en pookknop
Veiligheid aandrijving
- Esp met deactivatieschakelaar
Velgen en banden
- 18'' lichtmetalen velgen
- Bandenreparatieset
Ventilatie en verwarming
- Gescheiden automatische airconditioning (2 zones)
- Pollenfilter
Verlichting exterieur
- Automatisch in-/uitschakelende koplampen
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
Verlichting interieur
- Verlichting in bagageruimte
Zetels
- Achterbankleuning gedeeld 60/40
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Inklapbare middenarmsteun achter
- ISOFIX-bevestigingspunten voor 2 kinderzitjes
- Lendensteun bestuurdersstoel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar
Zichtbaarheid
- Achterruitwisser met interval
- Achterruitwisser wist automatisch na inschakelen achteruitversnelling
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Ruitenwissers met 2 standen en variabele interval
- Zonnekleppen bestuurder en passagier met make-up spiegeltje
= Bijzonderheden =
Deze Origineel Nederlandse auto is afkomstig van de tweede eigenaar en is absoluut schade vrij! Goed onderhouden, en voorzien van veel opties, waaronder een Panorama dak, Een Navigatiesysteem, Een trekhaak, climate control, Lm velgen, cruise controle etc. Deze auto wordt geleverd met complete afleverings beurt en Bovag-garantie, dit betreft een rijklaar prijs!
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























