
Nissan Qashqai - 1.6 Connect Edition/Pano/Camera/Navi/Dealer-onderhouden/Climate-Cruise-c
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 133.328 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-ZKD-9 |
| Datum deel 1 | 06-12-2012 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 2e eigenaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij camera
- achteruitrijcamera
- APK
- Audio-navigatie full map
- autotelefoon voorbereiding
- Aux
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dealer onderhouden
- derde remlicht
- elektrische ramen achter
- goed onderhouden auto
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- Isofix
- koplampen in hoogte verstelbaar
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Licht en Regensensor
- multimedia-voorbereiding
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio-CD/MP3 speler
- ruitenwisser achter
- signaal vergeten verlichting
- Spraakbediening
- Start-stop
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
= Bijzonderheden =
Nissan Qashqai 1.6 Connect Edition/Pano/Camera/Navi/Dealer-onderhouden/Climate-Cruise-c
Wij zijn tijdelijk verhuisd naar Grote Waard 2 te Honselersdijk, u bent hier natuurlijk ook van harte welkom!
Bel 06-44144084 voor een afspraak!/bbr Whatsapp nr: 06-43850793
** Let op!! Advertenties worden geplaatst onder
voorbehoud van typefouten **
** Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00/Zondag alleen op afspraak **
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























