
Nissan Qashqai - 1.6 Acenta Nap Airco Climate Trekhaak Camera Isofix Nwe Apk
Algemeen
| Prijs | € 5.890 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 150.045 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 31-JSF-9 |
| Datum deel 1 | 25-08-2009 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 178 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
-
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- CD-Wisselaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Reservewiel
- Ruitenwisser achter
- Verstelbare gordelhoogte
- Winterbanden
Bij Autohuis Tempel draait alles om het leveren van kwaliteit en uitstekende service. Elk voertuig in onze showroom ondergaat een grondige inspectie, zodat u met volledig vertrouwen uw keuze kunt maken.
Maar daar stopt het niet. Denkt u aan voertuigexport? Autohuis Tempel neemt het hele proces voor u uit handen, inclusief alle benodigde documentatie, tijdelijke kentekenplaten en verzekering.
Heeft u al een voertuig en wilt u een upgrade? Stuur ons simpelweg wat foto's en de kilometerstand via WhatsApp voor een snelle beoordeling.
Heeft u vragen, wilt u een proefrit maken of heeft u gewoon wat meer informatie nodig? Aarzel niet om ons een bericht te sturen, te bellen op 0639343919 of ons te benaderen via WhatsApp. Bij Autohuis Tempel staat uw tevredenheid voorop. We streven ernaar om uw auto-ervaring onvergetelijk te maken. Bovendien bieden wij de mogelijkheid om uw auto bij u thuis af te leveren, want uw gemak staat bij ons voorop. En als u na kantooruren of zelfs op zondag wilt langskomen, is dat ook mogelijk. Mocht u een afspraak willen maken, neem dan contact met ons op. We kijken ernaar uit om u te helpen!
Autohuis Tempel doet zijn uiterste best om alle informatie over de auto's zo nauwkeurig en actueel mogelijk te presenteren. Toch kunnen fouten niet volledig worden uitgesloten. Controleer daarom altijd zelf de details die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de informatie in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Autohuis Tempel
Lage Zijde 1A
5626 DL Eindhoven
Tel: 0639343919
E-mail: info@autohuistempel.nl
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























