
Nissan Qashqai - 1.6 Visia APK 05/2027, Airco, Trekhaak, Nap
Algemeen
| Prijs | € 5.495 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 165.148 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-HZS-8 |
| Datum deel 1 | 09-04-2009 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 175 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- achterbank deelbaar en hoofdsteunen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar.
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- antenne
- APK
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- derde remlicht
- Elecktrische Ramen voor
- elektrische ramen achter
- gordels achter
- gordels in hoogte verstelbaar
- halogeen koplampen
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor
- incl boekjes
- koplampen in hoogte verstelbaar
- metaalkleur
- nationale autopas
- passagiersairbag
- ruitenwisser achter
- signaal vergeten verlichting
- stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Al onze auto's worden geleverd met een geldige apk! Inruil mogelijk! Omdat wij vaak onderweg zijn en dus niet altijd aanwezig, is het verstandig even te bellen voor een bezichtiging of proefrit! 06-34143706 of 0618930139 Of stuur ons een E-mail op verkoop@hansvandenheuvelautos.nl
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























