
Nissan Qashqai - 1.6 N-Connecta 360 Camera / Pano / Navi / Clima / Cruise / Audio
Algemeen
| Prijs | € 14.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 77.922 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ND-036-Z |
| Datum deel 1 | 11-01-2017 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - sep. 2017
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Comfort: Inbegrepen bij het afleverpakket 'Comfort' : - Poetsen - Nieuwe APK - Tankinhoud minimaal halfvol - Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema - 12 maanden BOVAG garantie op personenwagens
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Arend Benthem Blankenstein 530 7943PA MEPPEL, NL 0522243333 http://www.arendbenthem.nl verkoop@arendbenthem.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Stuur verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
Wij maken gebruik van diverse afleverpakketten. Kies het pakket dat het beste bij uw wensen past.
Arend Benthem Meppel is een familiebedrijf dat al meer dan 25 jaar bestaat. Wij zijn specialist in Mazda en Auto First partner. Daarnaast zijn wij al die jaren het vertrouwde adres voor uw occasion. Dus komt u gerust eens binnen wanneer u een geschikte auto bij ons ziet.
Ook voor het inruilen van uw camper bent u bij ons aan het juiste adres!
U vindt de meest gedetailleerde foto’s en informatie van de, door ons aangeboden, auto’s en het meest actuele aanbod op www.autofirst-arendbenthem.nl/occasions.
Mocht u ons tijdens onze reguliere openingstijden niet kunnen bezoeken; dan kunnen we proberen om een afspraak op een ander tijdstip te maken. Belt u ons daarover gerust even op!
Wij kunnen u dan, desgewenst, ook een aantrekkelijk financiering voorstel doen!
*Wijzigingen in prijs, en specificaties voorbehouden. Aan fouten in de opgave kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






![Nissan Qashqai - 1.6 Acenta [ Navi Camera Trekhaak Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761260759/240x180/nissan-qashqai-1-6-acenta-navi-camera-trekhaak-stoelverwarming.jpg)











