
€ 4.650
| Prijs | € 3.845 |
| Bouwjaar | Juli 2009 |
| Kilometerstand | 264.638 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XLF-68 |
| Datum deel 1 | 30-01-2015 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
De getoonde prijs is rijklaar, met een geldige APK.
Bezichtigingen uitsluitend op afspraak op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00.
Neem contact met ons op om deze auto te ervaren.
Proefrit op locatie mogelijk.
Wij adverteren met eerlijke en duidelijke prijzen. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten ontleend worden.