
Nissan Qashqai - 1.6 Acenta 1 JAAR APK
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 181.865 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 24-KGF-6 |
| Datum deel 1 | 05-11-2009 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1272 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Galileistraat 9
1704SE Heerhugowaard
0725315324
https://www.autobedrijfringvaart.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 175 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Nette en goed rijdende
Nissan Qashqai 1.6 Acenta 1 JAAR APK.kilometerstand! Nationale Auto pas certificaat aanwezig.181865km. Complete uitvoering met oa: electrische ramen voor en achter ,armsteun voor.radio-cd speler.Clima, Cr. Control.cruise control.. .etc....
-ALLE AUTO'S WORDEN VOOR VERKOOP NAGEKEKEN DOOR ONZE GARAGEBEDRIJF
-Twee sleutels
-Nationale Auto Pas Certificaat
-Onderhoudsbeurt
-Minimaal 6 Maanden APK
Inruil is mogelijk
Openingstijden:
Maandag tot Vrijdag van 10.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur
Tel :06-40391916
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























