
Opel Astra - 1.6 Njoy Airco APK 16-02-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.175 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 198.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 28-LT-FB |
| Datum deel 1 | 10-05-2003 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R15
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 411 x 171 x 143 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Achterruitenwisser
- mistlamp achter
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze Opel Astra komt uit 2003, werd geleverd van 09-08-2002 tot 31-08-2004. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2003 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 62 kW (84 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 13 seconden. De APK is geldig tot 16-02-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.INRUIL, FINANCIERING EN LEASING MOGELIJK
Voor een uitgebreide fotoreportage van meer dan 30 foto's kunt u kijken op onze website : www.kenhautos.nl
AIRCO IS KOUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact opnemen met :
K & H auto's
Buskesdries 21
6673 DP Andelst
tel.: 06-30338051
www.kenhautos.nl
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































