
Opel Astra - 1.6 Njoy / 5 drs / 180631 k.m
Algemeen
| Prijs | € 750 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 173.054 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-LT-VR |
| Datum deel 1 | 20-05-2003 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.660 kg
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
inruil / ruil mogelijk
rijdt en stuurt goed
goed onderhouden
4 nieuwe banden ,, recent dynamo vervangen / nieuwe koplampen
verwacht geen nieuwe auto , heeft lichte schade r.a. en blanke lak laat los op diverse plaatsen
in een 5 drs uitvoering
apk 18-12-2026
prijs is bieden
wij rekenen geen afleveringskosten
LET OP , BEZICHTIGING OP AFSPRAAK
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































































