
Opel Astra - 1.6 Selection, AUTOMAAT, AIRCO , NAP, APK
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | April 2011 |
| Kilometerstand | 141.967 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 41-PXR-7 |
| Datum deel 1 | 07-04-2011 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1343 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.940 kg
Afmetingen (LxBxH): 442 x 181 x 151 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overige
- Veiligheids-pakket (Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Hoofdsteunen actief)
= Bijzonderheden =
De auto is van binnen en van buiten in Nette staat..
Motorisch en Technisch Prima.. Zeer goed onderhouden..
Rijdt en schakelt goed.. Originele Kilometerstand..
Nationale Autopas, Onderhoudsboekjes en Reserve Sleutel aanwezig
VOOR MEER INFO BEL: 06-14971177
Kijk Voor Meer Nette Occasions Op Ons Overige Advertenties. Wij Hebben een Dagelijkse Wisselende Voorraad Van +/- 75 Auto's.
Kijk ook op onze Website voor meer Occasions :
Www.happycarsunal.nl
Autobedrijf Happy Cars Rekent Geen Afleveringskosten-
Wilt U een Goedkope Autoverzekering? Happy Cars Regelt dat Voor U.
Het Financieren en Verzekeren van uw Auto is onze Specialiteit.
U bepaalt hoeveel U Betaalt.!
Wij kunnen Alles voor u Verzorgen. Informeer gerust en Vrijblijvend naar de Voorwaarden.
Buiten deze openingstijden op afspraak.
Koffie Staat al Klaar..
Openingstijden :
Maandag - 09:00 t/m 18:00
Dinsdag - 09:00 t/m 18:00
Woensdag - 09:00 t/m 18:00
Donderdag - 09:00 t/m 18:00
Vrijdag - 09:00 t/m 18:00
Zaterdag - 09:00 t/m 17:00
Zondag - Op Afspraak
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























