
Opel Astra - 1.6 Selection
Algemeen
| Prijs | € 3.350 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 227.829 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NP-452-Z |
| Datum deel 1 | 29-06-2010 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nette en luxe Opel Astra 1.6 Selection nieuwe APK en beurt
- Kenteken: NP-452-Z
- Merk: Opel
- Model: Astra
- APK tot: 24-04-2027
- Tellerstand: 227829 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A16XER
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1293 kg
- Max. trekgewicht: 1250 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 442 cm
- Hoogte: 1510 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Extra getint glas achter
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Opel Astra 1.6 5-deurs, boekje onderhouden met een nieuwe APK.
Luxe uitvoering!
Voorzien van o.a.:
- stuurbekrachtiging
- elektrische ramen
- radio
- climate control / airco airconditioning
- trekhaak (is nog ongebruikt, zie foto)
- armsteun tussen de voorstoelen
- gereedschapsset
- enorme kofferruimte
- hoedenplank
- 17 inch lichtmetalen velgen
- mistlampen
- etcetera
Van binnen en buiten is het een nette en verzorgde Astra.
De Astra rijdt, remt, stuurt en schakelt goed.
Starten en lopen, motor loopt als een zonnetje. Er ligt een normale ongeblazen (= zonder turbo) 1.6 motor in met een riem, dus geen gedoe met ketting of turbo.
Boekjes aanwezig, security card, RDW Voertuigrapport, NAP Nationale Autopas, etcetera.
Reserve-sleutel aanwezig.
De Astra staat op 4 ALL SEASON / Vierseizoens banden.
Rondom goed bandenprofiel. Voorbanden zijn nog vrijwel nieuw, Hankook Kinergy.
5 jaar in bezit geweest van de laatste eigenaar.
Deze Astra is in 2027 geimporteerd vanuit Duitsland. Nou zou je dan misschien kunnen gaan twijfelen over de tellerstand, want in het verleden is veel gesjoemeld met tellerstanden van ingevoerde voertuigen. Bij deze Astra hoef je hieraan niet te twijfelen. De Astra is namelijk zowel voorzien van het RDW voertuigrapport, als de originele Duitse boekjes, helemaal afgestempeld.
Dat noem je in Duitsland "Scheckheft gepflegt", oftewel volgens het boekje onderhouden. Deze Astra heeft een volledig afgestempeld boekje. De auto is in Duitsland onderhouden bij dealer Autohaus Norden in Norden. Het boekje is helemaal ingevuld, tot heden.
APK gekeurd t/m 27 april 2027, zonder adviespunten.
Gewicht bedraagt 1293 kg, dus de wegenbelasting bedraagt 70 euro per maand (210 euro per kwartaal).
Prijs: EUR 3.350,-
Inruil is mogelijk tegen handelsprijs.
Wij keuren onze auto's niet zelf, maar laten dit uitvoeren door een RDW erkend onafhankelijk APK keuringsstation.
Bij serieuze belangstelling mag u altijd proefrijden en de auto van uw keuze gerust even van onderen bij ons op de brug bekijken.
Wegens de snel wisselende voorraad kunt u het beste gewoon even bellen. Wij staan u graag te woord. Wij rekenen geen afleveringskosten, tenzij u speciale wensen heeft, zoals een afleverbeurt of iets dergelijks. Wij hebben een uitgebreide voorraad auto's in de prijsklasse van 500 t/m 3000 euro, veelal voorzien van een nieuwe of recente APK keuring. Voor grotere foto's en beschikbaarheid, zie onze website.
Wilt u langskomen? Graag vooraf even bellen om teleurstellingen te voorkomen! Tel: 06-55 933 538 (Wouter Gerdes). Vanwege regelmatige afwezigheid werken we bij voorkeur op afspraak.
Ons adres:
HGG Auto's
Oostendeweg 7
9723 HJ GRONINGEN
ind.terrein ZUID-OOST / Winschoterdiep (achter de EUROBORG)
Tel. 06 - 55 933 538
HGG auto's
Oostendeweg 7
9723HJ Groningen
0655933538
info@hggautos.nl
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































