
Opel Cascada - 1.6 Turbo Cosmo Automaat*Super leuk
Algemeen
| Prijs | € 12.445 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 155.233 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KBH-09-T |
| Datum deel 1 | 08-06-2015 (import) |
| Topsnelheid | 217 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1633 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 56 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 217 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 184 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Zeegers Middelblok 190 2831BR GOUDERAK, NL 0182-787386 http://www.autobedrijfzeegers.nl Info@autobedrijfzeegers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Brilliant kleur
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Hoeveel kost een Opel Cascada verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























