
Opel Combo - 1.3 CDTi Comfort - Airco -
Algemeen
| Prijs | € 1.498 |
| Prijs incl. BTW | € 1.498 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 196.287 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-VLS-1 |
| Datum deel 1 | 22-02-2008 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 17,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
GVW: 1.710 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Emissieklasse: Euro 4
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Brilliant kleur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Metallic lak
- Vering verzwaard
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag passagier
Overig
- Rubber mat in laadruimte
= Bijzonderheden =
Goed rijdende auto.
Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845
Mvg H de Boer
Er komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen.
Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen.
Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres.
Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op.
Ons adres voor in en verkoop is:
Autobedrijf Kaatsland
Lorentszstraat 13
8606JP
Sneek
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAAD
Openingstijden zijn
maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00
Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























