
Opel Combo - 1.3 CDTi Comfort
Algemeen
| Prijs | € 1.100 |
| Prijs incl. BTW | € 1.100 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 248.381 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-VTS-3 |
| Datum deel 1 | 24-07-2008 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel combo
Met electrische ramen en airco
Opel Combo 1.3 CDTi Comfort
- Kenteken: 91-VTS-3
- Merk: Opel
- Model: Combo
- APK tot: 04-07-2026
- Tellerstand: 248381 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1248 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1210 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 168 cm
- Laadruimte hoogte: 120 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Opel combo
bj 2008
Airco en elec ramen
Start en rijd
Af en toe gloei spiraal knipperen (geen idee waarom)
Zo mee
Handel /Handige Harrie of hobby Bob
of gewoon instappen en rijden ook mogelijk
inruil mogelijk
Kleijn trading oss
Van Karnebeekstraat 9
5344SH Oss
0625200309
Let OP: Op Afspraak Geopend
ktoss.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























