
Opel Combo - 1.3 CDTi L1H1 Edit
Algemeen
| Prijs | € 2.650 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.207 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 181.008 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VP-745-G |
| Datum deel 1 | 28-05-2015 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Referentienummer: 46
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Topsnelheid: 158 km/u
Wielbasis: 276 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- betonplex in laadruimte
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersairbag en zij airbag(s) voor
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Leuke bedrijfswagen, niet uitgeleefd
Bent u op zoek naar een betrouwbare garage in de buurt van Brunssum? AutoFirst BPNW Automotive in Brunssum biedt occasions en onderhoud aan tegen een lage prijs met een daarbij uitstekende service. De monteurs in het moderne autobedrijf zijn thuis in vrijwel alle merken en werken met de nieuwste apparatuur. Wij zijn lid van BOVAG, hierdoor kunt u uitgaan van betrouwbaarheid en kwaliteit. Daarnaast bieden wij ook 2 jaar garantie en pechhulp tegen een scherpe prijs.
Is uw auto aan onderhoud toe? AutoFirst BPNW Automotive is uw autogarage in Brunssum. AutoFirst BPNW Automotive is een zelfstandige en betrouwbare autogarage gelegen in Brunssum. Het maakt niet uit welk onderhoud uw auto nodig heeft, AutoFirst BPNW Automotive kan u helpen. Behalve reparatie en onderhoud leveren wij ook APK Keuringen, airco service, remmenservice, accu service, auto diagnose en onderhoud, ook aan elektrische en hybride auto’s. AutoFirst BPNW Automotive biedt alles aan wat uw auto nodig heeft.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































































![BMW X1 - xDrive25e Executive [ Clima / ECC LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761840466/240x180/bmw-x1-xdrive25e-executive-clima-ecc-led-navi-camera.jpg)




















