
Opel Combo - 1.5D L1H1 Edition | Cruise Control | AppleCarPlay/AndroidAuto | PDC |
Algemeen
| Prijs | € 9.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 12.040 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 98.788 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VFG-05-V |
| Datum deel 1 | 12-02-2020 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Combo 1.5D L1H1 Edition | Cruise Control | AppleCarPlay/AndroidAuto | PDC |
- Kenteken: VFG-05-V
- Merk: Opel
- Model: Combo
- APK tot: 22-02-2027
- Tellerstand: 98788 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: YH01
- Vermogen: 75 kW / 102pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1350 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 4.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 440 cm
- Breedte: 185 cm
- Laadruimte hoogte: 111 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Multimedia pack
- Apple Carplay/Android Auto
- Multimedia-voorbereiding
Pakket: Navigatie pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- Connected services
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Pakket: Airbag pakket
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Pakket: Exterieur pakket
- Bumpers in carrosseriekleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Deze nette Opel Combo is voorzien van o.a. airco, climate control, cruise control, AppleCarPlay/AndroidAuto, parkeersensoren voor en achter, navigatie, Bluetooth, etc., etc.
Onderhoudshistorie aanwezig!
Inruil is mogelijk!
Voor een privé en/of zakelijke financiering kunt u bij ons terecht. Uw aanvraag wordt vertrouwelijk en discreet behandeld en is geheel vrijblijvend (klik op de button Lease).
Heeft u een vraag stel het via WhatsApp 06-27576166, 7 dagen per week bereikbaar van 8.00- 21.30 uur.
Getoonde prijs is een netto meeneemprijs (basis prijs), deze is standaard met minimaal 3 maanden APK, gratis tenaamstelling en vloeistofcontrole. Afleveringsbeurt en garantie is mogelijk tegen meerprijs, vraag naar de mogelijkheden!!
Onze openingstijden zijn ma. t/m vr. van 8.00-12.00 uur en van 13.00-17.30 uur en za. van 9.00-12.00 uur en van 13.00-16.00 uur buiten deze tijden op afspraak! Voor verkoopinfo:Tel. 0516-421774 OF BUITEN OPENINGSTIJDEN DAGELIJKS VIA WHATSAPP BEREIKBAAR OP 06-27576166 (TOT 21.30)!! Druk- en zetfouten voorbehouden!!
Voor de actuele openingstijden kijk op onze homepage bij " laatste nieuws".
Autobedrijf Dijkstra
Leidyk 1G
9243WH Bakkeveen
0516-421774
info@garagedijkstra.nl
www.garagedijkstra.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































