
Opel Combo - 1.5D L2-H1 Edition||Airco||Trekhaak||PDC||Navi||Apple||
Algemeen
| Prijs | € 10.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 13.250 |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 107.779 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VKH-56-F |
| Datum deel 1 | 29-04-2021 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1377 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2019 - mei 2022
Referentienummer: 358
Prestaties
Topsnelheid: 164 km/u
Maten
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieur: antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- start/stop systeem
Overige
- Dealer onderhouden
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























